Asistent/ka vrcholového managementu
Středočeský kraj

POPIS POZICE:
Baví Vás administrativa? Mluvíte plynně anglicky a jste orientováni na detail? Pak hledáme právě Vás!

Pro naší FMCG rostoucí společnost hledáme zkušenou posilu na pozici Asistent/ka vrcholového managementu.

Co budete mít na starosti:

- Denní spolupráce s vedením společnosti v AJ a jeho podpora
- Administrativní podpora
- Správa kalendáře a plánování schůzek
- Účast na poradách správní rady a pořizování zápisu z nich
- Reporty, prezentace
- Event management

BENEFITY:
- Roční bonus 15%
- Příspěvek na dopravu
- 25 dní dovolené
- Stravenky
- Cafetérie
- Multisport karta
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové kurzy, školení
- Slevy na volání
- Online lékař k dispozici
- Masáže/cvičení na pracovišti
- Firemní akce
- Občerstvení na pracovišti

POŽADAVKY:
- SŠ nebo VŠ
- Min 3 roky na obdoné pozici.
- Výborná AJ - každodenní komunikace s anglicky hovořícím vedoucím
- Výborné komunikační a prezentační dovednosti
- Výborné organizační dovednosti a pečlivost
- Zkušenost se zahraničním vedením

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Středočeský kraj
Pracovní pozice Asistent/ka vrcholového managementu
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 45 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 4. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Středočeský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/ka vrcholového managementu ve městě Středočeský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Středočeský kraj - nejbližší úřady práce