Brigády Sázava

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Elektrokonstruktér Praha-východ (30-40.000 Kč)
Středočeský kraj, Středočeský kraj

Advantage Consulting, s.r.o.

DATA ENTRY SPECIALIST, 20 hodin/týden, 250 Kč/hodina
Středočeský kraj

Grafton Recruitment | 250 Kč - 250 Kč | Přidáno: 23. 11. 2022

TŘÍDĚNÍ ZÁSILEK/DLOUHODOBÁ BRIGÁDA, 180-205 Kč/h
Středočeský kraj

Grafton Recruitment | 180 Kč - 205 Kč | Přidáno: 7. 10. 2022

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Sázava - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Sázava a okolí. Systém během chvíle zobrazí 29 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Sázava a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Sázava se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Sázava? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od AC Jobs, s.r.o. a poté Grafton Recruitment, RABBIT Trhový Štěpánov a.s..

Sázava má 664 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Sázava se nachází Benešov (1 013 nabídek brigády), Zruč nad Sázavou (644), Mnichovice (1 636) a Kostelec nad Černými Lesy (1 801).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.