Asistent/asistentka místostarosty a kanceláře úřadu Městského úřadu Písek

Písek
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízená mzda: 20 130 - 29 520 Kč/měsíc

Druh práce: zajišťování specializovaných organizačních a koordinačních činností a agend orgánů samosprávy
Náplň práce: - zabezpečení činností sekretariátu,
spisové a administrativní práce,
evidence právních a vnitřních předpisů města,
vedení centrální evidence vyřizování stížností a petic,
vedení agendy komisí a výborů, zpracovávání materiálů pro jednání rady a zastupitelstva města, zveřejňování zápisů v interním systému a na webových stránkách města,
zveřejňování smluv v registru smluv,
zveřejňování záznamů o poskytnutých informacích na webových stránkách města,
plnění dalších úkolů dle pokynů 3. místostarosty a vedoucího odboru,
správa participativního rozpočtu města.
Místo výkonu práce: Písek
Doba výkonu práce: doba určitá
Předpokládaný nástup: 01.06.2024 nebo dle dohody
Platové podmínky: platová třída 8 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. – příloha č. 1
(plat se stanoví podle délky započitatelné praxe + příplatky)
Bonusy: příspěvky ze sociálního fondu (příspěvek na penzijní připojištění, rekreaci, stravenky)
Požadavky:
minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou,
výborná znalost práce s počítačem (zejména Microsoft Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook),
řidičský průkaz minimálně skupiny B – aktivní řidič,
organizační a komunikační dovednosti,
schopnost samostatné práce a aktivního přístupu k řešení problémů,
praxe ve veřejné správě na uvedeném úseku výhodou.
Písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s povinnými přílohami zašlete na adresu:
Městský úřad Písek, kancelář úřadu, Ing. Lenka Nohejlová, Velké náměstí 114, 397 19 Písek
nebo odevzdejte na podatelně MÚ Písek nejpozději do 22.04.2024.
Za rozhodující se považuje datum přijetí na podatelně MÚ.
Obálku s přihláškou označte „Výběrové řízení – sekretariát“.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Písek
Lokalita: Písek
Pracovní pozice: Asistent/asistentka místostarosty a kanceláře úřadu Městského úřadu Písek
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 130 Kč - 29 520 Kč
Nabídka přidána: 18. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    63 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Písek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Asistent/asistentka místostarosty a kanceláře úřadu Městského úřadu Písek ve městě Písek? Pošlete svůj životopis firmě Město Písek ještě dnes.