Account specialist – systémy pro práce ve výškách (vhodné i pro absolventy)

Praha

MEICO SYSTEM’S je česká společnost působící přes 30 let jako B2B dodavatel špičkových produktů a řešení pro zajištění ochranu proti pádu pro top firmy z různých sektorů trhu. Vedle toho vyrábíme mobilní vysílače pro operátory po celé Evropě.

Trh ochrany proti pádu dlouhodobě rychle roste, i my prodáváme pořád víc a proto sháníme další posilu pro osmičlenný projektový tým prodeje a servisu záchytných systémů. Kolegové v rámci své obchodní činnosti řeší potřeby zákazníků a přináší jim návrhy na míru, zpracovávají nabídky a spolu s týmem montérů jsou zodpovědní za realizace obchodních případů. Mezi naše zákazníky v ČR patří Lidl, Cetin, Total, Jaderná elektrárna Dukovany, Letiště Praha, Cement Hranice, Vodafone, Huawei aj.

Co bude vaším úkolem?

  • být spolehlivou podporou ostatních, aby zvládli zrealizovat všechno, co si zákazníci přejí
  • nabídková činnost a pomoc při dotahování obchodních případů
  • organizace následných aktivit u zákazníka (další prodej, revize, opravy)
  • běžná komunikace se zákazníky, partnery a dodavateli

Na co se můžete těšit?

  • na přátelské prostředí a mentory, kteří Vás postupně naučí všechno potřebné
  • zaškolení a certifikace od zahraničních dodavatelů
  • zajímavou a různorodou práci v kanceláři i v terénu
  • účast na projektech u top zákazníků z korporátu
  • příležitost vyrůst do manažerské role
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu a možnost pracovat z domova (dle seniority)
  • mobilní telefon s neomezenými daty, Multisport kartu, team buildingy
  • občerstvení zdarma (výběrová káva, čaj, kvalitní voda Pure Water) a stravenkový paušál
  • atraktivní platové podmínky, motivační systém odměňování vázaný na plnění výsledků

Co potřebujete, abyste zapadli do týmu?

  • nadšení a chuť
  • vzdělání SŠ/VŠ
  • znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Zajímá vás, jak ušít na míru produkt pro prodejnu Lidl, jadernou elektrárnu nebo řídit projekt revizí mobilní sítě Vodafone? Rozumíte si s materiálem a máte technické myšlení? Pošlete nám CV a my s vámi rádi osobně probereme detaily. Naše kanceláře najdete na Vinohradech, v blízkosti metra I.P. Pavlova a Náměstí Míru.

 Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

 Benefity

  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Dovolená 5 týdnů
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost home office
  • Mobilní telefon
  • Multisport karta
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Stravenkový paušál
  • Bonusy a prémie

Požadavky

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

Detaily o pracovním místě:
Firma: MEICO SYSTEM`S s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Account specialist – systémy pro práce ve výškách (vhodné i pro absolventy)
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000-65000 Kč
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Account specialist – systémy pro práce ve výškách (vhodné i pro absolventy) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MEICO SYSTEM`S s.r.o. ještě dnes.