Obchodní asistentka

Karlovy Vary

Pohybuješ se v reklamě a máš alespoň roční zkušenost? Jsi komunikativní, baví tě reklamní branže? Zvládáš prezentovat a obhajovat svá doporučení? Jsi týmový hráč? Pojď s námi pečovat o značky našich klientů.

Co vás čeká

  • Péče o stávající klienty a vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Každodenní telefonická i osobní komunikace.
  • Řízení zakázek - administrace, vedení a příprava komunikačních plánů a jejich realizace.
  • Tvorba rozpočtů a harmonogramů.
  • Prezentace nových nápadů klientům.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Zkušenost z reklamní branže alespoň rok.
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Optimistický přístup.
  • Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost.
  • Strategické i kreativní myšlení.
  • Schopnost budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky.
  • Schopnost dotahovat věci do konce.
  • Aktivní řidič.

Co vám můžeme nabídnout

  • Dobré mzdové podmínky.
  • Prémie.
  • Firemní benefity.
  • Zázemí stabilní společnosti.
  • Šanci podílet se na kampaních pro menší firmy i známé hráče.

Praxe v oboru podmínkou.

Nástup možný od 30. 4. 2024.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - Windows
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Ekonomika - fakturace
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Zvláštní prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: Reklamní společnost REMA, s.r.o.
Lokalita: Karlovy Vary
Pracovní pozice: Obchodní asistentka
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30000 Kč
Nabídka přidána: 10. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Karlovy Vary - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní asistentka ve městě Karlovy Vary? Pošlete svůj životopis firmě Reklamní společnost REMA, s.r.o. ještě dnes.