Brigády Žár

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda v úseku lahůdek - 120 Kč/h Terno Trhové Sviny
Trhové Sviny

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

Brigáda v úseku lahůdek - 120 Kč/h Terno Trhové Sviny
Trhové Sviny

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice | 120 Kč - 120 Kč

Brigáda v úseku lahůdek - 120 Kč/h Terno Trhové Sviny
Trhové Sviny

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice | 120 Kč - 120 Kč | Přidáno: 1. 12. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Žár - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 8 aktuálních nabídek brigád v městě Žár. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Žár a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Žár se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Žár a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, ManpowerGroup s.r.o., MANPOWER.

Žár má 341 obyvatel.

Hledáte novou brigádu a ve městě Žár se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Trhové Sviny (4 021 nabídek brigády), Suchdol nad Lužnicí (20), Ledenice (3 983) a Horní Stropnice (127).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle novou brigádu.