Brigády Záluží

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Prodavači ostatního zboží v prodejnách
Dolánky nad Ohří

Vladimír Manda | 22 000 Kč - 24 000 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní
Štětí

Mark2 Corporation Czech a.s. | 18 480 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní
Štětí

Mark2 Corporation Czech a.s. | 18 480 Kč | Přidáno: 24. 7. 2022

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Štětí

ČS, náhradní plnění s.r.o. | 8 500 Kč | Přidáno: 7. 7. 2022

Prodavači ostatního zboží v prodejnách
Dolánky nad Ohří

Vladimír Manda | 22 000 Kč - 24 000 Kč | Přidáno: 22. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Záluží - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Záluží a okolí. Systém během chvíle zobrazí 21 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Záluží a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Záluží se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Záluží a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: METAL TRADE COMAX, a.s., Krajská zdravotní, a.s., MEVA a.s..

Záluží má 185 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Záluží, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Litoměřice (2 063 nabídek brigády), Mělník (1 266), Roudnice nad Labem (1 073 nabídek práce) a Štětí (671).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.