Brigády Velešovice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Práce v McDonalds Rohlenka
Tvarožná

McDonalds

Pracovník na úklid McD Rohlenka
Tvarožná

McDonalds

Práce v McDonald's Rohlenka
Tvarožná

McDonald`s ČR spol. s r.o.

Strážný - Rousínov
Rousínov

Falcon security, s.r.o.

Doručovatel novin s autem pro okres Vyškov
Rousínov

První novinová společnost a.s. | 4 000 Kč - 6 700 Kč | Přidáno: 6. 8. 2022

Montážní práce - manipulace
Újezd u Brna

GAMARTIS s.r.o. | 100 Kč - 160 Kč | Přidáno: 3. 8. 2022

Strážný - Rousínov
Rousínov

Falcon security, s.r.o. | 102 Kč - 103 Kč | Přidáno: 2. 8. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Velešovice

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 23 aktuálních nabídek brigád v městě Velešovice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Nově přidané brigády

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Velešovice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Velešovice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 2 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Velešovice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: ARWA Personaldienstleistungen GmbH, AC Jobs, s.r.o., Jobs Contact Consulting, s.r.o..

Velešovice má 1 281 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Velešovice se nachází Vyškov (830 nabídek brigády), Slavkov u Brna (883), Bučovice (823) a Rousínov (888).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.