Brigády Valašské Příkazy

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Fyzioterapeut/ka; 250 Kč/hodina terapie, benefity, zajištění klientů
Valašské Klobouky

Veronika Šenkeříková | 200 Kč - 250 Kč

Fyzioterapeut/ka; 250 Kč/hodina terapie, benefity, zajištění klientů
Valašské Klobouky

Veronika Šenkeříková | 200 Kč - 250 Kč | Přidáno: 21. 10. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Valašské Příkazy

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 10 aktuálních nabídek brigád v regionu Valašské Příkazy a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Každý den se ve vašem městě Valašské Příkazy a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 1 a měsíc: 1.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Valašské Příkazy? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od TVD-Technická výroba, a.s. a poté VALATRANS a.s., Vsetínská nemocnice a.s..

Valašské Příkazy má 300 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Valašské Příkazy se nachází Slavičín (109 nabídek brigády), Brumov-Bylnice (300), Valašské Klobouky (395) a Vizovice (3 145).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.