Brigády - Vyhledávání

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel novin a časopisů pro okres Třebíč
Budišov

První novinová společnost a.s. | Přidáno: 23. 6. 2021

Pečující osoba na příměstském táboře Studená
Telč

Attavena, o.p.s. | 150 Kč - 150 Kč | Přidáno: 19. 6. 2021

Roznos obyčejné pošty a letáků - Batelov
Třešť

Česká pošta, s.p. | Přidáno: 19. 6. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Stará Říše

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Stará Říše a okolí. Systém během chvíle zobrazí 6 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek brigád

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Stará Říše a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Stará Říše 0 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Stará Říše a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Annonce, BaN STAV s.r.o., MANN+HUMMEL.

Ve městě Stará Říše bydlí 613 lidí.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Stará Říše se nachází Dačice (25 nabídek brigády), Třešť (983), Telč (26) a Brtnice (1 468).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.