Brigády Pravice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Servírka / Číšník
Jaroslavice

Jan Gazda

Prodavač/ka - pokladní - brigáda
Pasohlávky

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově | 150 Kč

Prodavač/ka - pokladní - brigáda
Pasohlávky

Jednota, spotřební družstvo v Mikulově | 150 Kč | Přidáno: 17. 6. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Pravice - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 5 aktuálních nabídek brigád v regionu Pravice a jeho okolí.

Statistiky nových nabídek brigád

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Pravice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Pravice se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Pravice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Trans World Hotels & Entertainment, a.s., Heat Transfer Systems s.r.o., Štefan Šubrt.

Pravice má 341 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Pravice, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Hrušovany nad Jevišovkou (143 nabídek brigády), Miroslav (232), Hodonice (391 nabídek práce) a Drnholec (143).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.