Brigády Obora

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
140 Kč/h Pravidelný úklid rodinného domu v Lounech
Louny

Agentura Suzi s.r.o. | 140 Kč - 140 Kč

Brigádník (ž/m)
Louny

Kaufland

140 Kč/h Pravidelný úklid rodinného domu v Lounech
Louny

Agentura Suzi s.r.o. | 140 Kč - 140 Kč | Přidáno: 1. 10. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Obora - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 10 aktuálních nabídek brigád v regionu Obora a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Obora a jeho okolí dnes bylo přidáno 1 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Obora se jedná o 1 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Obora a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: JOB LEADER EUROPE s.r.o., PRAGMA personální agentura s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o..

Ve městě Obora bydlí 435 lidí.

Sledujete nové brigády ve městě Obora, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Louny (672 nabídek brigády), Postoloprty (842), Libochovice (902 nabídek práce) a Opočno (864).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.