Brigády Nový Kostel

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pokojská/ý
Františkovy Lázně

SPA HOTEL CENTRUM s.r.o. | 120 Kč

POLICISTA/KA,nábor. přísp. 110 000 Kč; slevy, bonusy, pracovní fond 37,5h/týdně
Františkovy Lázně

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje

Číšník/servírka
Františkovy Lázně

SPA HOTEL CENTRUM s.r.o. | 23 000 Kč

POLICISTA/KA,nábor. přísp. 110 000 Kč; slevy, bonusy, pracovní fond 37,5h/týdně
Františkovy Lázně

Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje | Přidáno: 21. 9. 2021

Pokojská/ý
Františkovy Lázně

SPA HOTEL CENTRUM s.r.o. | 120 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Číšník/servírka
Františkovy Lázně

SPA HOTEL CENTRUM s.r.o. | 23 000 Kč | Přidáno: 12. 8. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Nový Kostel - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít novou brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít brigádu, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 3 aktuálních nabídek brigád v městě Nový Kostel. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Nový Kostel a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Nový Kostel 0 nových nabídek brigády.

Pro někoho může být jistotou stabilita zaměstnavatele. Pak je dobré se zaměřit na ty největší zaměstnavatele z pohledu počtu nabídek práce, které od nich na HitPrace.cz najdete. Nejvíce pracovních míst aktuálně nabízí JOB LEADER EUROPE s.r.o. následovaný firmami Agentura K.V. group s.r.o. a Nemocnice Sokolov s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Nový Kostel a jeho okolí 496 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Nový Kostel se nachází Kraslice (10 nabídek brigády), Františkovy Lázně (554), Habartov (1 047) a Kynšperk nad Ohří (41).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.