Brigády Nové Město pod Smrkem

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Bezpečnostní pracovník/strážný - Hajniště
Nové Město pod Smrkem

HENIG - security servis, s. r. o. - HENIG-security servis, s.r.o. - Liberec

Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Nové Město pod Smrkem - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 1 aktuálních nabídek brigád v regionu Nové Město pod Smrkem a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Nové brigády se každý den aktualizují. Ve městě Nové Město pod Smrkem a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých brigádních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 0 brigád. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Nové Město pod Smrkem 0 nových nabídek brigády.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Nové Město pod Smrkem a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, People Facility s.r.o., Hofmann Wizard s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Nové Město pod Smrkem a jeho okolí 3 711 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na brigády i v okolních městech - v okolí města Nové Město pod Smrkem se nachází Frýdlant (130 nabídek brigády), Nové Město pod Smrkem (72), Raspenava (346) a Stráž nad Nisou (1 802).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Často kladené otázky

👉 Jaké jsou nejoblíbenější brigády ve městě Nové Město pod Smrkem?

Nejčastější jsou brigády v oblastech: prodavačka, kurýr, úklid, obsluha a další.