Brigády Nová Ves pod Pleší

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Detektiv na prodejně - Lety u Dobřichovic, DPP - možné jen brigádně
Dobřichovice

Falcon security, s.r.o. | 120 Kč - 120 Kč

Detektiv na prodejně - Lety u Dobřichovic, DPP - možné jen brigádně
Dobřichovice

Falcon security, s.r.o. | 120 Kč - 120 Kč | Přidáno: 6. 7. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Nová Ves pod Pleší - Zajímavé brigády ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 7 aktuálních nabídek brigád v regionu Nová Ves pod Pleší a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Nová Ves pod Pleší a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Nová Ves pod Pleší se jedná o 0 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Nová Ves pod Pleší? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Doosan Bobcat EMEA s.r.o. a poté PAC Hořovice s.r.o., GZ Media, a.s..

V současné době bydlí ve městě Nová Ves pod Pleší a jeho okolí 1 145 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Nová Ves pod Pleší, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Dobříš (1 466 nabídek brigády), Černošice (42 286), Mníšek pod Brdy (1 397 nabídek práce) a Dolní Břežany (42 551).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt brigádní místo.