Brigády Jevišovka

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Pečovatelka Jevišovka
Jevišovka

SENIORPROJEKT s.r.o.

Výpomoc na prodejně na MO č.575 Hrušovany nad Jevišovkou
Hrušovany nad Jevišovkou

H R U Š K A , spol. s r.o.

Výpomoc na prodejně na MO č.575 Hrušovany nad Jevišovkou
Hrušovany nad Jevišovkou

H R U Š K A , spol. s r.o. | 110 Kč - 110 Kč

Výpomoc na prodejně na MO č.575 Hrušovany nad Jevišovkou
Hrušovany nad Jevišovkou

H R U Š K A , spol. s r.o. | 110 Kč - 110 Kč | Přidáno: 1. 10. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Jevišovka - nové příležitosti

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte novou brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 5 aktuálních nabídek brigád v regionu Jevišovka a jeho okolí.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Jevišovka a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Jevišovka se jedná o 1 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Jevišovka? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Adecco Brno PP a poté ADECCO spol. s r.o., Heat Transfer Systems s.r.o..

Jevišovka má 659 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Jevišovka, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Hrušovany nad Jevišovkou (143 nabídek brigády), Miroslav (227), Drnholec (147 nabídek práce) a Dolní Dunajovice (1 440).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.