Brigády Horní Stropnice

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Brigáda v úseku lahůdek - 120 Kč/h Terno Trhové Sviny
Trhové Sviny

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice | 120 Kč - 120 Kč

Brigáda v úseku lahůdek - 120 Kč/h Terno Trhové Sviny
Trhové Sviny

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

Obsluha čerpací stanice
Malonty

SILMET Plus, s.r.o. | 125 Kč

Brigáda v úseku lahůdek - 120 Kč/h Terno Trhové Sviny
Trhové Sviny

JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice | 120 Kč - 120 Kč | Přidáno: 16. 11. 2021

Obsluha čerpací stanice
Malonty

SILMET Plus, s.r.o. | 125 Kč | Přidáno: 22. 9. 2021

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády ve městě Horní Stropnice - nové příležitosti

Využijte sílu internetu a nalezněte si brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných brigádních míst.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Horní Stropnice a okolí. Systém během chvíle zobrazí 5 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Nově přidané brigády

Každý den se ve vašem městě Horní Stropnice a jeho okolí objevují nové brigády. Přidané brigády za posledních 24 hodin: 0, týden: 0 a měsíc: 0.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Horní Stropnice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Magna Cartech spol. s r.o., Engel strojírenská spol. s r.o., NEO CRAFTS s.r.o..

Ve městě Horní Stropnice bydlí 1 475 lidí.

Hledáte novou brigádu a ve městě Horní Stropnice se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Trhové Sviny (4 160 nabídek brigády), Suchdol nad Lužnicí (20), Horní Stropnice (124) a Benešov nad Černou (475).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.