Brigády Dobruška

Hledám brigádu v okruhu 15 km.
Doručovatel zásilek v lokalitě Dobruška - Rychnov nad Kněžnou
Dobruška

První novinová společnost a.s.

Brigáda: Operátor logistiky, depo Náchod
Nachod, Náchod

Česká pošta, s.p.

Brigáda - úklid kanceláří, Solnice, nástup IHNED !
Solnice

AZfacility s.r.o. | 100 Kč - 100 Kč

BRIGÁDA Doručovatel-ka balíků depo Náchod
Nachod, Náchod

Česká pošta, s.p.

Brigáda - úklid kanceláří, Solnice, nástup IHNED !
Solnice

AZfacility s.r.o. | 100 Kč - 100 Kč | Přidáno: 2. 10. 2022

MODERÁTOR/KA HOSPODSKÉHO KVÍZU
Nové Město nad Metují

Hospodský kvíz s.r.o. | 210 Kč - 210 Kč | Přidáno: 30. 9. 2022

Doručovatel zásilek v lokalitě Dobruška - Rychnov nad Kněžnou
Dobruška

První novinová společnost a.s. | Přidáno: 30. 9. 2022

Další brigády >>>
Brigády - Nabídky brigády v okolních lokalitách

Brigády v okolí města Dobruška

Hledáte brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé brigády a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Dobruška a okolí. Systém během chvíle zobrazí 27 aktuálních brigád, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Brigády - statistiky nově přidaných

Volné brigádní pozice se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Dobruška a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových brigád od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných brigád za poslední týden. Ve vaší lokalitě Dobruška se jedná o 1 nabídek. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 1 nabídek brigády.

Zajímají vás brigády od největších zaměstnavatelů ve městě Dobruška? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od Oblastní nemocnice Náchod a.s. a poté SV metal spol. s r.o., PRAGMA personální agentura s.r.o..

Dobruška má 6 734 obyvatel.

Sledujete nové brigády ve městě Dobruška, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na brigády i v okolních městech, poblíž se nachází Náchod (901 nabídek brigády), Rychnov nad Kněžnou (985), Nové Město nad Metují (880 nabídek práce) a Dobruška (1 175).

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.