Bohužel pro profesi Dekoratér aktuálně nemáme žádná volná pracovní místa.

Podívejte se na další nabídky práce ve Vámi zvolené lokalitě.

Vyhledat nabídky práce >>>
Nejnovější nabídky práce
Operátor výroby - zábrus brýlových čoček (m/ž)
Praha

29 000 Kč/měsíc - 35 000 Kč/měsíc | Přidáno: 3. 6. 2024

Projektant pozemních staveb - mzda dle zkušeností
Brno

62 000 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Obsluha kalící pece
Frýdek-Místek

26 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Krajinný inženýr / Projektant vodohospodář
Brno

59 000 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Elektroinženýr – projektant
Brno

65 000 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Manipulační dělník (VZV + portálový jeřáb) do kmene
Opava

29 000 Kč - 30 000 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Prodavač/ka v Chebu
Cheb

21 500 Kč - 23 300 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Projektant v energetice
Brno

60 000 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Logistika - pracovník dovozů a vývozů
Plzeň

31 000 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Měřící technik VN a VVN
Praha

70 000 Kč | Přidáno: 3. 6. 2024

Elektrokonstruktér - junior
Ostrava

Přidáno: 3. 6. 2024

HR marketing
Kladno

Další nabídky práce >>>

Práce v profesi Dekoratér - Často kladené otázky

👉 Jaká je náplň práce profese Dekoratér?

Dekoratér je osoba zodpovědná za vytváření a úpravu interiérů a exteriérů. Zvládá kombinovat barvy, materiály a další prvky, aby vytvořil požadovaný vzhled a atmosféru. Dekoratér se specializuje na vytváření estetických a funkčních prostorů, které jsou příjemné a důstojné.