Nabídka práce Zbinohy - Údržbář

Skladník, údržbář
Jihlava

Diecézní charita Brno | Přidáno: 16. 6. 2021

Údržbář/seřizovač balících strojů
Kraj Vysočina

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o. | Přidáno: 16. 6. 2021

údržbář (30-35.000 Kč)
Kraj Vysočina

Advantage Consulting, s.r.o. | 30 000 Kč - 35 000 Kč | Přidáno: 9. 6. 2021

Údržbář budov
Vysocina Region

jobDNES.cz | Přidáno: 13. 5. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Nabídky práce v okolí města Zbinohy

HitPrace.cz je místem, kde si může každý najít práci nebo brigádu. Není problém zjistit velmi rychle a snadno všechny dostupné informace ve vybrané lokalitě.

Hledáte nové zaměstnání nebo brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 3 007 aktuálních nabídek práce v regionu Zbinohy a jeho okolí.

Nabídky práce - statistiky nově přidaných

Volné pracovní nabídky se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Zbinohy a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových nabídek práce od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných nabídek za poslední týden. Ve vaší lokalitě Zbinohy se jedná o 0 pracovních pozic. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 0 nabídek práce.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Zbinohy a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, AC Jobs, s.r.o. , Advantage Consulting, s.r.o..

Ve městě Zbinohy bydlí 92 lidí.

Hledáte novou práci a ve městě Zbinohy se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Jihlava (2 498 nabídek práce), Havlíčkův Brod (323), Humpolec (187) a Štoky (2 880).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt práci.