Nabídka práce Štramberk - ozp

Ranní a odpolední úklid na5 hod denně, 120 Kč/hod. vyhrazeno pro OZP
Kopřivnice

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. | 120 Kč - 120 Kč | Přidáno: 17. 6. 2021

Úklid pro OZP, nástup 1.7.2021, náborový příspěvek, firemní tarif
Nový Jičín

FORCORP GROUP spol. s r. o. | 99 Kč - 101 Kč | Přidáno: 3. 6. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Nabídky práce v okolí města Štramberk

Hledáte práci nebo brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé volné pracovní pozice a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Hledáte nové zaměstnání nebo brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 1 779 aktuálních nabídek práce v regionu Štramberk a jeho okolí.

Nově přidané nabídky práce

Každý den se ve vašem městě Štramberk a jeho okolí objevují nové nabídky práce. Přidaná pracovní místa za posledních 24 hodin: 2 nabídek práce, týden: 42 a měsíc: 101

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Štramberk a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Annonce, ManpowerGroup s.r.o., AC Jobs, s.r.o. .

Štramberk má 3 448 obyvatel.

Sledujete nové nabídky práce ve městě Štramberk, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na nabídky práce i v okolních městech - v okolí najdete práci např. ve městěch Nový Jičín (1 636 nabídek práce), Valašské Meziříčí (389), Kopřivnice (3 899) a Rožnov pod Radhoštěm (240).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt práci.