Nabídka práce Sivice - Švadlena

Švadlena, šička, krejčí 130,-/hod., prémie a odměny.
Brno

X Elements Czech, s.r.o. | 130 Kč - 130 Kč | Přidáno: 19. 6. 2021

Šička, švadlena
Brno

Annonce | Přidáno: 17. 6. 2021

Přijmeme švadleny a vyšívačky
Brno

Annonce | Přidáno: 17. 6. 2021

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Slavkov

EMIT-CZ sociální podnik, s.r.o. | Přidáno: 15. 4. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Práce ve městě Sivice - nová pracovní místa

Hledáte práci nebo brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé volné pracovní pozice a častokrát poblíž vašeho bydliště.

V dnešní době je velmi jednoduché si najít práci, pokud k tomu použijete správný nástroj. Pracovní portál HitPrace.cz je místem, kde si můžete nalézt práci z celé České republiky. V současné době je 8 793 aktuálních nabídek práce v městě Sivice. V první řadě je dobré si uvědomit, co vlastně hledáte za pracovní pozici nebo kterým směrem se chcete vydat a úspěšně budovat svoji kariéru.

Statistiky nových nabídek práce

Nové nabídky práce se každý den aktualizují. Ve městě Sivice a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 0 zajímavých pracovních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 2 nabídek práce. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Sivice 2 nových nabídek práce.

Zajímají vás nabídky práce od největších zaměstnavatelů ve městě Sivice? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od firem AC Jobs, s.r.o. a poté Jobs Contact Consulting, s.r.o., Annonce.

Sivice má 1 081 obyvatel.

Doporučujeme se podívat na nabídky práce i v okolních městech - v okolí města Sivice se nachází Brno (8 950 nabídek práce), Slavkov u Brna (879), Rousínov (901) a Modřice (8 715).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle svoji práci snů.