Nabídka práce Popice - číšník

Servírka/Číšník do hospody Zdeňka v Ivani
Pohořelice

Zdeňka Stehlíková | 90 Kč - 110 Kč | Přidáno: 22. 6. 2021

Barman, číšník - 140,-/hod + dýška, ubytování zdarma.
Mikulov

KUK BISTRO s.r.o. | 140 Kč - 160 Kč | Přidáno: 17. 6. 2021

Servírka/číšník do penzionu Horní Věstonice
Hustopeče

HUMANex s.r.o. | 160 Kč - 165 Kč | Přidáno: 12. 6. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Nabídky práce v okolí města Popice

Hledáte práci nebo brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé volné pracovní pozice a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Popice a okolí. Systém během chvíle zobrazí 7 312 aktuálních nabídek práce, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek práce

Volné pracovní nabídky se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Popice a jeho okolí dnes bylo přidáno 0 nových nabídek práce od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných nabídek za poslední týden. Ve vaší lokalitě Popice se jedná o 0 pracovních pozic. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 3 nabídek práce.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Popice a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Advantage Consulting, s.r.o., AC Jobs, s.r.o. , Grafton Recruitment Praha.

V současné době bydlí ve městě Popice a jeho okolí 927 obyvatel.

Sledujete nové nabídky práce ve městě Popice, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na nabídky práce i v okolních městech - v okolí najdete práci např. ve městěch Hustopeče (7 089 nabídek práce), Židlochovice (7 732), Hrušovany u Brna (7 705) a Velké Pavlovice (7 148).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle svoji práci snů.