Nabídka práce Nové Hrady - kuchař

Kuchař/ka
Litomysl

Annonce | Přidáno: 12. 6. 2021

Kuchař/ka - 200 Kč/hodina + možnost ubytování !
Pardubický kraj

ManpowerGroup s.r.o. | Přidáno: 8. 6. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Nabídky práce v okolí města Nové Hrady

Využijte sílu internetu a nalezněte si práci či brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných pracovních míst.

Hledáte nové zaměstnání nebo brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 1 126 aktuálních nabídek práce v regionu Nové Hrady a jeho okolí.

Nově přidané nabídky práce

Nové nabídky práce se každý den aktualizují. Ve městě Nové Hrady a jeho okolí přibylo za posledních 24 hodin 1 zajímavých pracovních příležitostí, které jsou Vám plně k dispozici. Za poslední týden přibylo 1 nabídek práce. Za poslední měsíc najdete na HitPrace.cz v okolí města Nové Hrady 2 nových nabídek práce.

Zajímají vás nabídky práce od největších zaměstnavatelů ve městě Nové Hrady? Nejvíce nabídek práce u nás najdete od firem AC Jobs, s.r.o. a poté Annonce, Advantage Consulting, s.r.o..

Ve městě Nové Hrady bydlí 305 lidí.

Hledáte novou práci a ve městě Nové Hrady se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Vysoké Mýto (1 235 nabídek práce), Litomyšl (2 073), Rosice (5 518) a Skuteč (39).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt práci.