Nabídka práce Kosmonosy - obchodni zastupce

Obchodní zástupce
Bělá pod Bezdězem

PAPERA s.r.o. | Přidáno: 21. 6. 2021

Obchodní asistentka
Mlada Boleslav

Annonce | Přidáno: 15. 6. 2021

Obchodní referent/ka - zahraniční oddělení
Mladá Boleslav

MONTANA s.r.o. Mladá Boleslav | Přidáno: 28. 5. 2021

Obchodní zástupce
Mladá Boleslav

PAPERA s.r.o. | Přidáno: 18. 5. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Nabídky práce v okolí města Kosmonosy

Hledáte práci nebo brigádu? Jste na správném místě. HitPrace.cz má ve svých nabídkách velmi zajímavé volné pracovní pozice a častokrát poblíž vašeho bydliště.

Nemusíte procházet nabídky z celé naší republiky, stačí si zadat město Kosmonosy a okolí. Systém během chvíle zobrazí 1 142 aktuálních nabídek práce, které si samozřejmě lze ještě různě podle potřeby vyhodnotit. Záleží na vašich prioritách nebo potřebách.

Statistiky nových nabídek práce

Volné pracovní nabídky se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Kosmonosy a jeho okolí dnes bylo přidáno 5 nových nabídek práce od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných nabídek za poslední týden. Ve vaší lokalitě Kosmonosy se jedná o 52 pracovních pozic. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 199 nabídek práce.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Kosmonosy a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: ŠKODA AUTO a.s., Annonce, Grafton Recruitment.

V současné době bydlí ve městě Kosmonosy a jeho okolí 4 944 obyvatel.

Sledujete nové nabídky práce ve městě Kosmonosy, ale zatím se nedaří najít ideální pozici? Podívejte se na nabídky práce i v okolních městech - v okolí najdete práci např. ve městěch Mladá Boleslav (1 172 nabídek práce), Mnichovo Hradiště (73), Bakov nad Jizerou (1 229) a Kosmonosy (1 142).

S HitPrace.cz můžete najít snadno a rychle svoji práci snů.