Nabídka práce Davle - zámečník

Svářeč/strojírenský dělník zámečník
Jílové u Prahy

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | 25 000 Kč/měsíc - 35 000 Kč/měsíc | Přidáno: 26. 5. 2021

Montér/Zámečník - jednosměnný provoz (Ref. č.: 1561795089)
Praha - západ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | Přidáno: 26. 5. 2021

Svářeč/strojírenský dělník zámečník (Ref. č.: 1561816038)
Praha - západ

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. | Přidáno: 26. 5. 2021

Další nabídky práce >>>
OKOLÍ - Nabídka práce v okolních lokalitách

Davle - Zajímavé nabídky práce ve Vaší lokalitě

Využijte sílu internetu a nalezněte si práci či brigádu, která bude vyhovovat vašim představám. HitPrace.cz vás bude provázet nabídkou volných pracovních míst.

Hledáte nové zaměstnání nebo brigádu? U nás si můžete snadno a rychle najít práci svých snů nebo zaměstnání, po kterém již delší dobu toužíte. V současné době je 1 340 aktuálních nabídek práce v regionu Davle a jeho okolí.

Nabídky práce - statistiky nově přidaných

Volné pracovní nabídky se neustále aktualizují a rozšiřují. Díky tomu ve vašem městě Davle a jeho okolí dnes bylo přidáno 2 nových nabídek práce od různých zaměstnavatelů a pracovních agentur. Není problém nahlédnout trochu zpět a posoudit, jaký byl počet nově přidaných nabídek za poslední týden. Ve vaší lokalitě Davle se jedná o 2 pracovních pozic. Stejnou informaci si lze zjistit i za poslední měsíc, kdy celkově přibylo 3 nabídek práce.

Hledáte práci dle zaměstnavatele a je pro Vás důležitá jejich velikost a stabilita? V lokalitě Davle a okolí najdete na HitPrace.cz nejvíce nabídek práce od těchto zaměstnavatelů: Grafton Recruitment, Annonce, Doosan Bobcat EMEA s.r.o..

V současné době bydlí ve městě Davle a jeho okolí 1 685 obyvatel.

Hledáte novou práci a ve městě Davle se Vám nedaří narazit na zajímavou nabídku? Své šance zvýšíte sledováním inzerátů i v dalších okolních městech - Černošice (42 146 nabídek práce), Mníšek pod Brdy (1 187), Týnec nad Sázavou (41) a Jílové u Prahy (2 294).

HitPrace.cz je skvělou možností, jak si rychle a efektivně nalézt práci.