Zruční kutilové - start ve výrobě!

Slovensko

Náplň práce

  • Vychystávání komponentů k montáži
  • Manipulace s většími komponenty a celky
  • Přesná a kvalitní práce podle výrobních postupů
  • Montážní činnost
  • Kontrola, čištění, balení a vychystání k expedici

Požadujeme

  • SOU/SŠ - bez zaměření
  • Manuální zručnost, pečlivost a chuť učit se
  • Práce s klasickým i pneumatickým nářadím
  • Základní znalost technické dokumentace
  • Ochota práce i přesčas

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 24.500 Kč/po zkušební době navýšení
  • Výkonnostní prémie
  • Práce na jednu směnu
  • Dotovaná strava
  • Svoz z Břeclavi ZDARMA
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní kurzy a školení
  • Možnost profesního a platového růstu
  • Čisté a moderní prostředí
  • Pohodový kolektiv
  • Místo výkonu: Hodonín

Detaily o pracovním místě:
Firma: Advantage Consulting, s.r.o.
Lokalita: Práce na Slovensku
Pracovní pozice: Zruční kutilové - start ve výrobě!
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 500 Kč - 28 000 Kč
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů