ZKUŠENÝ STAVBYVEDOUCÍ (45-70.000 Kč)

Praha

Už máš zkušenosti ze stavby a láká tě pracovat pro jednu z největších stavebních firem v ČR? Samostatnost, spolehlivost, komunikace a vedení jsou tvé silné stránky? Skvěle!

Pošli mi životopis a přijmi tuto výzvu v podobě:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Řízení a organizace práce ve svěřeném stavebním úseku
  • Zabezpečení materiálu pro stavbu
  • Řešení technických aspektů stavby
  • Kontrola a zkoušky dodržování technologických postupů
  • Dohled nad dodržováním BOZP

CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na stavebnictví
  • Praxe na obdobné pozici
  • Schopnost komunikace a vedení
  • Orientace v projektové dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC

CO NABÍZÍME?

  • Dovolená nad rámec zákona
  • SICK DAYS
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Nadstandartní příspěvek na stravování
  • Firemní telefon
  • Služební vůz
  • Zvýhodněné tarify pro Vás i Vaši rodinu
  • Podpora dalšího vzdělávání
  • Lokalitu: Praha + celé Čechy

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Výroba/Stavebnictví
Pracovní pozice: ZKUŠENÝ STAVBYVEDOUCÍ (45-70.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 70 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ZKUŠENÝ STAVBYVEDOUCÍ (45-70.000 Kč) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Výroba/Stavebnictví