Zkušený operátor výroby 30 000 - 35 000 Kč
Jihomoravský kraj, Kuřim

POPIS POZICE:
Hledáš práci jako operátor výroby, seřizovač nebo se jím chceš stát? Jsi manuálně zručný a nebojíš se zkoušet nové věci?

Hledáme zkušené operátory výroby, seřizovače, ale i nadšence, kteří chtějí získat nové dovednosti a jsou ochotní se vše naučit!

Náplň práce je následující:
- obsluha výrobních strojů
- údržba zařízení
- doplňování lehčího materiálu pro výrobu
- kontrola výrobků

Nástup možný ihned!
Lokalita: KUŘIM - cca 20 minut od Brna!

BENEFITY:
- bonus za produktivitu
- pravidelné navyšování mzdy
- příplatky za směnnost, přesčasy i víkendy
- 5 týdnů dovolené
- MultiSport karta
- zvýhodněné vstupy do Wellness Kuřim
- příspěvek na dopravu až 2 500 Kč
- příspěvek na závodní stravování
- příspěvek na penzijní pojištění

POŽADAVKY:
- orientace v technické dokumentaci
- technické myšlení a manuální zručnost
- samostatnost a zodpovědnost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- vzdělání nebo min. 1 rok praxe technického směru

Detaily o pracovním místě:
Firma: Gi Group Czech Republic
Okres Kuřim
Pracovní pozice Zkušený operátor výroby 30 000 - 35 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 35 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 3. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    41 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Kuřim - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zkušený operátor výroby 30 000 - 35 000 Kč ve městě Kuřim? Pošlete svůj životopis firmě Gi Group Czech Republic ještě dnes.