Zkušený kvalitář – automotive

Liberecký kraj, Liberecký kraj

Náplň práce

  • Zastupovat oblast kvality v rámci projektových týmů
  • Hledání příčin nekvality a navrhovat nápravná opatření
  • Podílet se na přípravě a vedení auditů
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Komunikace v anglickém jazyce napříč společností

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Zkušenosti s oblastí kvality v automotive
  • Znalost příslušných nástrojů kvality a norem
  • Komunikativní znalost anglického jazyka – denní využití
  • Komunikativnost, organizační schopnosti a odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce je okres Liberec

Detaily o pracovním místě:
Firma: Advantage Consulting, s.r.o.
Okres Liberecký kraj
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Zkušený kvalitář – automotive
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 15. 8. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zkušený kvalitář – automotive ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě Advantage Consulting, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberecký kraj - Výroba a provoz