Zkušební technik kalibrační laboratoře

Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou

Pracovní náplň:
˘ provádí kalibraci měřidel, měření a zkoušení výrobků
˘ odpovídá za správné provádění zkoušek a zpracování jejich výsledků
˘ provádí posuzování shody
˘ pracuje v režimu akreditované kalibrační a zkušební laboratoře
˘ jednání s tuzemskými i zahraničními zákazníky
Odborné a kvalifikační požadavky:
˘ úplné střední vzdělání technického směru s maturitou
˘ praxe v kalibrační laboratoři výhodou
˘ anglický jazyk
˘ uživatelská znalost MS Office
˘ řidičské oprávnění sk. B - aktivní řidič
Osobnostní předpoklady:
˘ samostatnost, komunikativnost, organizační schopnosti
˘ časová flexibilita
˘ ochota se dále vzdělávat
˘ ochota učit se novým věcem
˘ rychlá orientace v problému
˘ ochota cestovat
Mzdové podmínky:
˘ plat 20 000,- - 23 000,-
˘ týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, na sociální fond, stravenky aj. z dalších benefitů firmy

Nástup možný ihned.
Místo výkonu práce: Strojírenský zkušební ústav, s.p. Odštěpný závod Jablonec nad Nisou, Tovární 89/5, Jablonec nad Nisou
Kontaktní osoba pro zaslání životopisů a info: Ing. Věra Compelová e-mail: vera.compelova@szutest.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Strojírenský zkušební ústav, s.p.
Okres Jablonec nad Nisou
Odvětví práce Zdravotnictví
Pracovní pozice Zkušební technik kalibrační laboratoře
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 23 000 Kč
Nabídka přidána: 5. 11. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Strojírenský zkušební ústav, s.p.
Strojírenský zkušební ústav, s.p.- Odštěpný závod 2 SZÚ s.p. Jablonec nad Nisou, Tovární 89/5, 466 01 Jablonec nad Nisou 1
  • Kontaktní osoba: Věra Compelová
  • Telefon:
  • E-mail: compelova@szutest.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zkušební technik kalibrační laboratoře ve městě Jablonec nad Nisou? Pošlete svůj životopis firmě Strojírenský zkušební ústav, s.p. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jablonec nad Nisou - Zdravotnictví
Jablonec nad Nisou - nejbližší úřady práce