• Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody

  • Nabízená mzda:
    17 000 - 20 000 Kč/měsíc
Zástupce vedoucí prodejny
Bludov

Náplň práce:
- zastupování vedoucí prodejny v době její nepřítomnosti
- aktivní činnost při objednávání, vybalování zboží a uspořádání prodejny
- práce na pokladně
- dodržování zásad hygieny a bezpečnosti práce atd.

Od ideální/ho kandidáta/ky očekáváme:
- ochotu pracovat v kolektivu a učit se novým věcem
- vstřícné a příjemné vystupování
- loajalitu a časovou flexibilitu.
Mzdové podmínky dle kolektivní smlouvy. Prodejní doba Po - Pá 7:00 -17:00 hod., So 7:00 - 11:00 hod. Stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie. Kontakt: telefonicky, e-mailem - zašlete nám svůj životopis na email stojarova@jednota-zabreh.cz.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
Okres Bludov
Pracovní pozice Zástupce vedoucí prodejny
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 17 000 - 20 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 31. 1. 2022
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Bludov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zástupce vedoucí prodejny ve městě Bludov? Pošlete svůj životopis firmě JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh ještě dnes.