Zámečník - CNC Operátor Přibram -náborový příspěvek 5000 Kč
Příbram

Náplň práce

Hledáme šikovné kolegy na pozice CNC operátor. Vaší náplní práce bude obsluha strojů Trumpf a vkládání plechů o síle 2mm a po zapracování nahrání programu, následná kontrola a přeměření dílů. Pokud nemáte zkušenosti z CNC, rádi vás to naučíme a zaškolíme.

Požadujeme:
-vyučení v oboru zámečník/strojař
-čtení z výkresové dokumentace
-samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost
-chuť se učit novým věcem

Nabízíme:
-ubytování kousek od firmy
-po zapracování možnost přesčasů
-práce na 3 směny po 8 hodinách
-naučíme vás na CNC strojích značky Trumpf
-náborový příspěvek za doporučení vašeho kamaráda/známého
-možnost dlouhodobé spolupráce
-zálohy po odpracovaném týdnu
-náborový příspěvek 5000 Kč

HPP 200 - 230 Kč/hod
ZVL 300 – 320 Kč/hod

Detaily o pracovním místě:
Firma: P&P Construction s.r.o.
Okres Příbram
Odvětví práce Seřizovač CNC strojů
Pracovní pozice Zámečník - CNC Operátor Přibram -náborový příspěvek 5000 Kč
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Příbram - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zámečník - CNC Operátor Přibram -náborový příspěvek 5000 Kč ve městě Příbram? Pošlete svůj životopis firmě P&P Construction s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Příbram - Seřizovač CNC strojů