Výzkumný pracovník - technolog

Česká Lípa, Stráž pod Ralskem
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: VŠ magisterské
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC (základní aplikační SW)
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jazyky:
    - Angličtina - Aktivní (znalost na komunikativní úrovni)
    - Němčina - Aktivní (výhodou)
    - Ruština - Aktivní (výhodou)
  • Nabízená mzda: 35 000 - 41 000 Kč/měsíc

MemBrain s.r.o. je jednou z nejlépe hodnocených výzkumných organizací podporovaných Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR zaměřených na aplikovaný výzkum, je součástí skupiny MEGA (světového dodavatele elektromembránových technologií s delší než třicetiletou historií) a aktuálně hledá kolegu/kolegyni do svého týmu. Hledáme zkušeného technologa ve vodním hospodářství nebo šikovného absolventa magisterského nebo doktorského programu, kterého v práci rádi zaučíme.
Vaším úkolem bude podílet se na vývoji komplexních postupů a technologií využívajících převážně membránové technologie pro úpravu roztoků elektrolytů (elektrodialýza, mikrofiltrace, ultrafiltrace, reverzní osmóza, nanofiltrace). Příklady mohou být úprava a recyklace průmyslových odpadních vod, výroba ultračisté vody pro energetiku a polovodičový průmysl, výroba speciálních produktů ve farmacii a chemickém průmyslu.
Náplň práce:
Výzkum a vývoj:
- vývoj, návrh, ověření a podíl na realizaci komplexní technologie upravující vodu s obsahem různých organických či anorganických látek s využitím elektromembránových i tlakových membránových procesů
- návrh konceptů technologie včetně bilančních a návrhových výpočtů
- aboratorní, pilotní a poloprovozní ověření technologií
- vypracování studií proveditelnosti a basic designu nových technologií
- spolupráce s dalšími odděleními společnosti, které vyvíjejí membrány a moduly
Spolupráce na komerčních zakázkách:
- podpora obchodních případů (technická část nabídek, příprava technické části projektů)
- laboratorní, pilotní a poloprovozní ověření technologií na reálných surovinách
- vypracování studií proveditelnosti a basic designu pro koncové uživatele technologií
Požadujeme:
- VŠ vzdělání chemicko-technologického zaměření (např. chemické inženýrství, chemická technologie, fyzikální chemie, apod.)
- komunikativnost, schopnost vedení a srozumitelného zadání práce laboratorním technikům
- anglický jazyk na komunikativní úrovni, NJ a RJ výhodou
- znalost práce s PC se základním aplikačním SW
- aktivitu, chuť učit se novým věcem
- schopnost týmové práce, logického a analytického myšlení, schopnost tvořit
- řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- měsíční mzdu v rozpětí 35.000 - 41.000 Kč + 3x ročně týmové bonusy (odměny ve vazbě na hospodářské výsledky společnosti cca 16% roční smluvní mzdy, odměny za výjezd na sl. cestu a zahr. diety)
- intelektuálně pestrou a zajímavou práci v oblasti vývoje technologií úpravy vod
- uplatnění v důležitém a perspektivním oboru s možností profesního rozvoje a doplňování odborných znalostí a dovedností (účast na odborných konferencích, účast na specializovaných školeních a veletrzích)
- zázemí neustále se rozvíjející ryze české společnosti s třicetiletou historií a vlastními výrobky dodávanými do celého světa
- příjemné pracovní prostředí, moderní vybavení
- dotované stravování v závodní jídelně, 5 týdnů dovolené, cafeterii Edenred, příspěvky na penzijní připojištění, telefon i k soukromým účelům, odměny k pracovním a životním jubileím, 2 dny free day
- jednosměnný provoz s pružnou pracovní dobou (37,5 hodiny týdně)
- možnost ubytování ve služebním bytě, případná pomoc s relokací
Místo výkonu práce: MemBrain s.r.o., Pod Vinicí 468, Stráž pod Ralskem
Termín nástupu: 1.7.2024
Pozice je vhodná i pro absolventy.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis včetně motivačního dopisu na , kontaktní osoba personalistka Ing. Tereza Jeřábková (tel. , , ) nebo vedoucí Personálně-právního oddělení Jana Vorlová Čeledová (tel. , , ).

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: MemBrain s.r.o.
Lokalita: Stráž pod Ralskem
Pracovní pozice: Výzkumný pracovník - technolog
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 41 000 Kč
Nabídka přidána: 5. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Stráž pod Ralskem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Výzkumný pracovník - technolog ve městě Stráž pod Ralskem? Pošlete svůj životopis firmě MemBrain s.r.o. ještě dnes.