• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PCŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jazyky:
    Angličtina - Pasivní
  • Nabízená mzda:
    35 000 - 40 000 Kč/měsíc
Vývojový technolog
Oslavany

První kontakt: e-mailem, telefonicky (všední dny od 8:00 - 15:00) nebo osobně (Oslavany, Padochovská 31, 8:00-15:00).

Co nabízíme
• Mzdu po zvládnutí adaptačního procesu až 40 000 Kč
• Motivační prémie 15 %

Co budete dělat
• navrhovat technologie obrábění na základě výkresové dokumentace nebo 3D modelu včetně návrhu přípravků a nářadí
• zpracovávat časové normy, studie
• spolupracovat na vývoji nových produktů
• zpracovávat podklady pro nabídky v IS
• spolupracovat na řešení technických problémů v průběhu výroby
• komunikovat se zákazníky a dodavateli

Co požadujeme
• SŠ/VŠ strojírenského zaměření
• 3 roky praxe na obdobné pozici ve strojírenské firmě nebo v automotive
• dobrou orientaci ve výkresové dokumentaci
• zkušenosti s CAM softwarem
• znalost nářadí a platných norem
• dobrou znalost práce s MS OFFICE a informačními systémy
• znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost NJ výhodou
• ŘP sk. B, ochotu cestovat
• vysokou míru samostatnosti, tvůrčí přístup, technické myšlení

Co je výhodou
• zkušenosti s programem Solid Edge
• znalost materiálů
• znalost IS HELIOS

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, řešení bytové otázky, příspěvěk na životní a penzijní pojištění, volný vstup do zábavního parku Permonium

Detaily o pracovním místě:
Firma: STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o.
Okres Oslavany
Pracovní pozice Vývojový technolog
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 12. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Oslavany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vývojový technolog ve městě Oslavany? Pošlete svůj životopis firmě STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o. ještě dnes.