• Směnnost
    Třísměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Nižší střední odborné
  • Počet pracovních míst:
    2

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Dovolená navíc

    Jiné výhody (příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, atd.)

  • Požadovaná dovednost:
    Jiné (manuální zručnost)
  • Nabízená mzda:
    20 000 - 25 000 Kč/měsíc
VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - spojování, lepení profilů
Velké Poříčí Odpovědět na inzerát

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Nástup dle dohody.
Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/absolventky.
Místo výkonu práce: Velké Poříčí (okr. Náchod).

Náplň práce: jedná se spojování, lepení vč. kontroly silikonových profilů.

Požadavky: flexibilita, spolehlivost, manuální zručnost, samostatnost.

Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný tarif mobilního operátora.

Zájemce prosíme, aby zasílali svůj životopis na e-mail: pavla.valaskova@sicosilicone.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: SICO silicone s.r.o.
Okres Velké Poříčí
Pracovní pozice VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - spojování, lepení profilů
Směnnost práce Třísměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 - 25 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 30. 9. 2022
Odpovědět na inzerát    226 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Velké Poříčí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VÝROBNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE - spojování, lepení profilů ve městě Velké Poříčí? Pošlete svůj životopis firmě SICO silicone s.r.o. ještě dnes.