Všeobecná sestra LDN Klokočov

Všeobecná sestra LDN Klokočov
Havlíčkův Brod - Klokočov, Havlíčkův Brod - Klokočov

Náplň práce

Výkon práce všeobecné sestry ve Fakultní nemocnici na pracovišti LDN v Klokočově. Tato léčebna je jedinou v ČR, která získala mezinárodní akreditaci JCI (Joint Commission International).

Benefity

Velmi dobré finanční ohodnocení, pololetní odměny, možnost zkráceného úvazku, možnost účasti na odborných kongresech a seminářích, parkování v místě zaměstnání, slevy na bydlení, možnost ubytování v areálu nemocnice, zvýhodněná karta pro sport a kulturu, péče o rodinné příslušníky a další.

Nabízená mzda

Nadprůměrné finanční ohodnocení dle praxe zaměstnace, specializace v oboru a dle zařazení na konkrétní pracoviště, kdy příplatky na jednotlivých pracovištích se liší.

Informace o náboru

Po dohodě je možné navštívit pracoviště osobně - návštěvu doporučujeme, pracoviště je jedinečné v krásném prostředí. Svůj životopis zasílejte na e-mail kontaktní osoby.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Fakultní nemocnice Ostrava
Okres Havlíčkův Brod - Klokočov
Odvětví práce Všeobecná sestra
Pracovní pozice Všeobecná sestra LDN Klokočov
Směnnost práce plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: Nadprůměrné finanční ohodnocení dle praxe zaměstnace, specializace v oboru a dle zařazení na konkrét
Nabídka přidána: 13. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Všeobecná sestra LDN Klokočov ve městě Havlíčkův Brod - Klokočov? Pošlete svůj životopis firmě Fakultní nemocnice Ostrava ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Havlíčkův Brod - Klokočov - Všeobecná sestra