Všeobecná sestra do domácí péče pro Most, Ústí nad Labem nebo Žatec

Louny

Chcete stabilní příjem, čas na osobní život a služební automobil?

Tak pojďte do PROMEDICUS DOMÁCÍ PÉČE v lokalitě Žatec, kde je pro nás pacient a zaměstnanec na prvním místě. A staňte se součástí prosperující a rychle rostoucí společnosti jako všeobecná sestra.

Co vás čeká:

• Pracovat ve fajn kolektivu a pečovat o pacienty v jejich domácím prostředí

• Zajišťovat plnění léčebných a diagnostických úkonů stanovených lékařem

• Vést ošetřovatelskou dokumentaci

• Komunikovat s kolegy, lékaři a rodinnými příslušníky

Proč k nám:

• Vybavení veškerými nezbytnostmi jako je služební auto, mobilní telefon atd.

• Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu

• Flexibilní pracovní dobu, službu si naplánujete podle sebe

• 5 týdnů dovolené

• Stravenkový paušál 100Kč/den

• Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění

Odborný růst – vzdělávací kurzy, akreditované kurzy, školení

Požadujeme od vás:

• Vzdělání všeobecné sestry

• Samostatnost, pečlivost, milé a příjemné vystupování

• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

• Základní znalost práce na PC – Word, Excel

• Trestní bezúhonnost

Ozvěte se, popovídáme si, co všechno Vám můžeme nabídnout: Hana Průšová, , ************@***************

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Stravenkový paušál
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon

Detaily o pracovním místě:
Firma: ProMedicus Home Care Services s.r.o.
Lokalita: Louny
Pracovní pozice: Všeobecná sestra do domácí péče pro Most, Ústí nad Labem nebo Žatec
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek,
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Louny - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Všeobecná sestra do domácí péče pro Most, Ústí nad Labem nebo Žatec ve městě Louny? Pošlete svůj životopis firmě ProMedicus Home Care Services s.r.o. ještě dnes.