• Směnnost
    Nepřetržitý provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody (příspěvek na stravování a penzijní připojištění, karta e-benefity)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PCJiné (odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry)
  • Nabízená mzda:
    26 730 - 39 410 Kč/měsíc
VŠEOBECNÁ SESTRA
Česká Skalice

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nepřetržitý provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: základní zdravotní a komplexní ošetřovatelská a obslužná péče o uživatele, včetně monitorování a vyhodnocování potřeb nemocných uživatelů, vedení zdravotní a ošetřovatelské dokumentace, spolupráce s praktickými a odbornými lékaři.

Požadavky: odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry - § 5 zákona č. 96/2004 Sb., o nelékařských zdravotnických povoláních, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, schopnost organizace práce, spolehlivost, zodpovědnost, znalost práce na PC, spolupráce v týmu.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, na penzijní připojištěn, karta e-benefity.

Kontakt - Bc. Zučková Jana, tel.: 491 401 890, 606 608 978 (od 06:00 hod. do 14:30 hod.), e-mail: jzuckova@domovynatresnovce.cz (zaslání životopisu) nebo osobně v době od 06:00 hod. do 14:30 hod.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Domovy Na Třešňovce
Okres Česká Skalice
Pracovní pozice VŠEOBECNÁ SESTRA
Směnnost práce Nepřetržitý provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 730 - 39 410 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 28. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    42 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Česká Skalice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici VŠEOBECNÁ SESTRA ve městě Česká Skalice? Pošlete svůj životopis firmě Domovy Na Třešňovce ještě dnes.
Česká Skalice - nejbližší úřady práce