vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním II
Pardubice, Ostrava

Prosíme zájemce, aby se pečlivě seznámili s podmínkami výběrového řízení na: https://www.financnisprava.cz/cs/financni-sprava/nabidka-zamestnani/app/detail/6047334. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 26. května 2020 tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj, Na Jízdárně 3162/3, 709 00 Ostrava nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna3200@fs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID 4hun2cu.
Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo 321583 vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním II Odboru kontrolním II – Ostrava I “.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Generální finanční ředitelství
Okres Ostrava
Odvětví práce
Pracovní pozice vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním II
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 060 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 24. 5. 2020
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:

Kontaktovat zaměstnavatele

Generální finanční ředitelství
Generální finanční ředitelství, Ostrava, Jurečkova /
  • Kontaktní osoba: Marcela Laryszová
  • Telefon: 596150340
Ostrava - Nabídky práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici vrchní referent/rada v Oddělení kontrolním II ve městě Ostrava? Pošlete svůj životopis firmě Generální finanční ředitelství ještě dnes.
Podívejte se i na další nabídky práce:
Ostrava - nejbližší úřady práce