Vrátný/ná s AJ - Tuchoměřice, mzda 150 - 170Kč/h
Praha

Informace
Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečnostní, údržbou a technologiemi!

Náplň práce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta

• Práce s technologiemi - RTG, ruční detektor kovu - zaučíme

• Kontrola vjezdu/výjezdu

• Pochůzková činnost

• Kontrola bezpečnosti v rámci logistického areálu

• Jednoduchá administrativa

Požadavky:

• AJ komunikativní - NUTNÁ

• Fyzická zdatnost

• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Mzdu na HPP 150 Kč/h

• Mzdu na DPP 170 Kč/h

• Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dlouhodobou brigádní spolupráci

• Práci ve 12 hodinových směnách, denní/noční

• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

• Možnost týdenních výplat

• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace

• Příspěvek na ubytovnu + možnost zajištění ubytovny

• Příspěvek na stravování

• Zvýhodněné volání O2

• MultiSport kartu

• Výroční odměny

Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mark2 Corporation Czech, a.s.
Okres Praha
Odvětví práce Bezpečnost
Pracovní pozice Vrátný/ná s AJ - Tuchoměřice, mzda 150 - 170Kč/h
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 150 Kč - 170 Kč hodina
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Základní
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vrátný/ná s AJ - Tuchoměřice, mzda 150 - 170Kč/h ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Mark2 Corporation Czech, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Bezpečnost

Hledáte brigády v Praha? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.
Praha - nejbližší úřady práce