Veselí nad Lužnicí (okres Tábor): Údržbář/ka – práce na 2 směny se mzdou 32 000 Kč
Veselí nad Lužnicí

Do moderní společnosti, vyrábějící produkty pro sportovní a technické využití, přijmeme šikovného kandidáta/kandidátku na pozici údržbář/ka.

Nástup možný ihned!

Zaujala Vás tato nabídka? Ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce:

  •  oprava pletacích a šicích strojů
  • údržba strojů
  • dodržování bezpečnostních předpisů práce
  • zaškolování drobných údržeb strojů
  • práce vhodná pro muže i ženy

Nabízíme:

  • měsíční hrubou mzdu 32 000 Kč
  • roční prémie – dle hospodářského výsledku firmy
  • příspěvek na stravování – 1 000 Kč/měsíčně
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční navyšování mezd
  • flexibilní pracovní doba, možnost napracovat si hodiny
  • příjemné a moderní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání v rámci společnosti

Požadujeme:

  • středoškolské vyučení nebo praxi v oboru (strojírenské nebo technické zaměření)
  • pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost
  • svářečský průkaz výhodou
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Zaujala vás naše nabídka? Neváhejte a reagujte na inzerát, nebo pro více informací volejte na uvedený telefon.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Manuvia, a. s.
Okres Veselí nad Lužnicí
Odvětví práce Skladník VZV
Pracovní pozice Veselí nad Lužnicí (okres Tábor): Údržbář/ka – práce na 2 směny se mzdou 32 000 Kč
Směnnost práce Hlavní pracovní poměr
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč
Nabídka přidána: 12. 7. 2022
Odpovědět na inzerát    57 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Veselí nad Lužnicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Veselí nad Lužnicí (okres Tábor): Údržbář/ka – práce na 2 směny se mzdou 32 000 Kč ve městě Veselí nad Lužnicí? Pošlete svůj životopis firmě Manuvia, a. s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Veselí nad Lužnicí - Skladník VZV