• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    VŠ magisterské
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC (pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint), Corel, Outlook)Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (výhodou)
  • Nabízená mzda:
    24 000 Kč/měsíc
Vedoucí (statutární zástupce) příspěvkové organizace Městské muzeum Počátky
Počátky Odpovědět na inzerát

Náplň práce: manažerská funkce, komplexní řízení příspěvkové organizace, správa sbírkového fondu, organizace kulturních akcí a výchovných pořadů.

Požadujeme: ukončené VŠ vzdělání v oboru historie, dějiny umění, muzeologie, etnografie či příbuzné obory. Znalost základních principů příspěvkové organizace, znalost právní problematiky v oblasti řízení a financování příspěvkové organizace. Znalost v oblasti muzejnictví a všeobecný kulturní přehled. Zkušenost s vedením kolektivu (2-3 roky), praxe ve vedoucích funkcích výhodou. Schopnost komunikace s odbornou veřejností, laickou veřejností i médii. Znalost cizího jazyka výhodou.

Platové podmínky: řídí se nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě ve znění pozdějších předpisů, 10. - 11. platová třída, příplatek za vedení v organizaci zařazené do 2. stupně řízení, osobní příplatek.

Osobní předpoklady: manažerské znalosti a dovednosti, samostatnost a časová flexibilita, prezentační a organizační schopnosti, iniciativnost a kreativní myšlení.

Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení a titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, strukturovaný životopis, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíce (nelze nahradit čestným prohlášením ani kopií žádosti o výpis z evidence Rejstříku trestů s datem podání žádosti). Souhlas se zpracováním osobních údajů podle ustanovení § 5 odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., v platném znění. Motivační dopis v rozsahu max. 2 stran.

Způsob, lhůta, místo a adresa podání přihlášky:
Uchazeči doručí nebo zašlou doporučeně své přihlášky na adresu: Městský úřad Počátky, Palackého nám. 1, 394 64 Počátky i s přílohami tak, aby byly vyhlašovateli doručeny nejpozději do středy 31.srpna 2022 do 12:00 hod., v obálce označené " VŘ MM-NEOTEVÍRAT". Na přihlášky podané po této lhůtě či odevzdané bez povinných příloh nebude brán zřetel.

Upozornění: Výběrové řízení se uskuteční podle pravidel, která budou určena Radou města Počátky. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného z uchazečů.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Město Počátky
Okres Počátky
Pracovní pozice Vedoucí (statutární zástupce) příspěvkové organizace Městské muzeum Počátky
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 13. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    63 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Počátky - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí (statutární zástupce) příspěvkové organizace Městské muzeum Počátky ve městě Počátky? Pošlete svůj životopis firmě Město Počátky ještě dnes.