Vedoucí ranních a nočních úklidů (30 - 35 000 Kč), HPP, Brno
Brno

Náplň práce, požadujeme:

  • kontrola kvality prováděných úklidů (v posilovnách, saunách...)
  • příprava podkladů pro mzdy úklidových zaměstnanců
  • objednávání čisticích prostředků a hygienického materiálu
  • komunikace se zástupci klienta
  • účast na pravidelných školeních
  • ŘP sk. B podmínkou
  • SŠ s maturitou podmínkou

Směny:

  • střídání ranních a nočních směn - podle aktuálních potřeb
  • délka směny 8 hodin, pružná pracovní doba

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české společnosti s vysokou kvalitou služeb
  • motivační systém finančního ohodnocení
  • stravenky
  • sick days
  • občasná práce z domova
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil (ke služebním účelům)
  • prostor pro realizaci dobrých nápadů
  • práci na plný úvazek s okamžitým nástupem

Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 30 - 35 000 Kč

Detaily o pracovním místě:
Firma: HPF CleanCat s.r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Administrativa,Jiné,Úklid
Pracovní pozice Vedoucí ranních a nočních úklidů (30 - 35 000 Kč), HPP, Brno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000-35 000 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí ranních a nočních úklidů (30 - 35 000 Kč), HPP, Brno ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě HPF CleanCat s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Administrativa,Jiné,Úklid
Brno - nejbližší úřady práce