• Směnnost
    Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody (stravenky pro zaměstnance, příspěvek na dovolenou, prémie )

  • Nabízená mzda:
    18 000 - 21 000 Kč/měsíc
Vedoucí prodejny potravin
Jestřebí

Náplň práce:
- vedení prodejny
- kompletní odpovědnost za chod prodejny a její hospodářské výsledky
- aktivní účast na vybalování zboží
- odpovědnost za dodržování a prosazování HACCP, BOZP, PO
Od ideálního kandidáta očekáváme:
- zkušenost s vedením prodejny, nejlépe v oboru (není podmínkou)
- ochotu učit se a prosazovat zájmy zaměstnavatele na svěřené prodejně
- loajalitu a časovou flexibilitu
Prodejní doba Po, St, Čt, Pá 7:00 - 12:00/12:30 - 15:30 hod., Út 7.00 - 12.00 hod., So 7:30 - 10:30 hod. Mzda stanovena kolektivní smlouvou. Kontakt: telefonicky, e-mailem - zašlete životopis.

Detaily o pracovním místě:
Firma: JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh
Okres Jestřebí
Pracovní pozice Vedoucí prodejny potravin
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 18 000 - 21 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 15. 7. 2022
Odpovědět na inzerát    28 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jestřebí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí prodejny potravin ve městě Jestřebí? Pošlete svůj životopis firmě JEDNOTA, spotřební družstvo Zábřeh ještě dnes.