Vedoucí prodeje náhradních dílů - pobočka Želkovice

Hořiněves

Společnost Agromex s.r.o. je dlouholetým, stabilním a dynamicky se rozvíjejícím partnerem pro české zemědělce. Působí na českém trhu jako importér špičkové zemědělské techniky značek Fendt, Weidemann, Kerner, Pellenc, Kroeger a Lemken. Cílem společnosti je poskytovat nejen kvalitní prodejní, ale i poprodejní a servisní služby, včetně dodávek originálních náhradních dílů.

Co vás čeká

  • Objednávání, příjem a prodej náhradních dílů
  • Zpracování servisních objednávek
  • Kontrola stavu skladových zásob
  • Komunikace se zákazníky, oddělením servisu a dodavateli

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/ VŠ vzdělání
  • Orientaci v problematice náhradních dílů
  • Znalost skladového hospodářství, logistiky
  • Aktivní přístup, pozitivní přístup k zákazníkům

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost problematiky zemědělských nebo jiných velkých strojů
  • alespoň základní znalost německého nebo anglického jazyka

Co vám můžeme nabídnout

  • Motivační mzdové ohodnocení v závislé na výsledcích práce
  • Bonus
  • Stravenky nebo příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Mobilní telefon a služební notebook
  • Možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání (růst v oboru)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Provize z prodeje
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Stravenky
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pitný režim

Detaily o pracovním místě:
Firma: AGROMEX s.r.o.
Lokalita: Hořiněves
Pracovní pozice: Vedoucí prodeje náhradních dílů - pobočka Želkovice
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 14. 2. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Hořiněves - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí prodeje náhradních dílů - pobočka Želkovice ve městě Hořiněves? Pošlete svůj životopis firmě AGROMEX s.r.o. ještě dnes.