Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

  • Směnnost
  • Min. požadované vzdělání:
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:

  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:

  • Nabízená mzda:
    50 000
Vedoucí OTK
Týnec nad Sázavou

Pracoviště: Týnec nad Sázavou
Požadujeme: SŠ/SOU technického směru
Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
Zkušenosti s vedením týmu podmínkou
Řídící a organizační schopnosti
Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni
MS Office - pokročilá úroveň
Řidičský průkaz sk. B
Náplň práce: řízení menšího týmu oddělení kontroly; plánování a provádění výrobkových auditů; spolupráce při řešení zákaznických reklamací; spolupráce při tvorbě dokumentace; dohled nad dodržováním kontrolních činnosti předepsaných Plánem kontroly a řízení; řešení interních vad přijímání, nápravných opatření k jejich odstranění; dohled a vymáhání plnění stanovených NO; provádění školení v oblasti kvality
Nabízíme: perspektivu v úspěšné, dynamicky se rozvíjející společnosti , práce na plný úvazek, nástup možný dle dohody, možnost dalšího profesního vzdělávání, motivující finanční ohodnocení, uplatnění znalosti cizího jazyka, možnost firemního vozidla i pro soukromé použití
První kontakt: e-mailem, telefonicky

Detaily o pracovním místě:
Firma: METAZ Týnec a.s.
Okres Týnec nad Sázavou
Pracovní pozice Vedoucí OTK
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50 000
Nabídka přidána: 12. 8. 2021
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Týnec nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí OTK ve městě Týnec nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě METAZ Týnec a.s. ještě dnes.