Vedoucí oddělení controllingu
Ústecký kraj, Most

POPIS POZICE:
Pro našeho významného klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici vedoucího oddělení controllingu.

Náplň práce:
- tvorba dlouhodobého a krátkodobého podnikového plánu
- tvorba plánu jednotlivých nákladových středisek
- srovnávání plánovaných dat se skutečností
- plánování investic, controlling investic
- výpočet návratnosti investic
- znalost externího a podnikového účetnictví a podnikových ukazatelů
- organizace průběhu inventur
- vedení controllingu

BENEFITY:
Benefity:
* nabízíme zázemí stabilní a perspektivní společnosti
* profesionální zázemí i know-how
* jazykové kurzy zdarma

POŽADAVKY:
Požadavky:
* VŠ ekonomického směru, ideálně controlling a 5 let praxe na manažerské pozici v oblasti ekonomie nebo SŠ
* komunikativní znalost AJ/NJ podmínkou
* uživatelské dovednosti MS Office (Word, Excel)
* samostatná, flexibilní, komunikativní osobnost se schopností vést

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Most
Pracovní pozice Vedoucí oddělení controllingu
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 9. 2021
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Most - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí oddělení controllingu ve městě Most? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Most - nejbližší úřady práce