• Směnnost
    Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání:
    VŠ magisterské
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody (jazykové kurzy)

    Podnikové stravování

  • Požadovaná dovednost:
    Jiné (kurz ČSN EN ISO 19011, ISO 9001:2000, metrologie auditu)Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina BPráce s PC (WORD, EXCEL, AutoCAD atd..)
  • Jazyky:
    Němčina - Neurčeno
    Angličtina - Neurčeno
  • Nabízená mzda:
    30 000 Kč/měsíc
Vedoucí odboru kvality ve výrobě
Choceň

Vedoucí odboru kvality ve výrobě:

Náplň práce:
-vedení odboru kvality, řízení týmu a veškerých firemních aktivit v oblasti kvality
-tvorba plánu nápravných opatření a jejich kontrola
-zpracování související dokumentace, hodnocení, analýzy a reporting
-příprava a řízení interních a externích auditů
-nastavení procesů a systému jakosti ve výrobě

Požadujeme:
-VŠ obor strojírenství
-zkušenost s řízením pracovníků a vedením týmu
-praxe v oboru kvality
-manažerské dovednosti, proaktivní a dynamický přístup
-znalost standardů a nástrojů kvality ve strojírenství

Nabízíme:
-zázemí stabilní a prosperující společnosti
-seberealizace, možnost uplatnění Vašich stávajících zkušeností
-rozvoj osobnostního i profesního potenciálu
-kurzy cizích jazyků, možnost dalšího vzdělávání
-služební telefon a notebook je samozřejmostí
-podnikové stravování

Kontakt:
Martina Navrátilová, personalista
725 544 640, martina.navratilova@koegel.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kögel, s.r.o.
Okres Choceň
Pracovní pozice Vedoucí odboru kvality ve výrobě
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Choceň - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí odboru kvality ve výrobě ve městě Choceň? Pošlete svůj životopis firmě Kögel, s.r.o. ještě dnes.
Choceň - nejbližší úřady práce