Vedoucí ekonomického úseku

Praha hl.m., Praha

místo výkonu práce: Donovalská č.p. 2222/31,
Chodov, 149 00 Praha 415
kontakt: Kolomá Naďa Miriam DiS., tel.: 773808815, e-mail: nada.koloma@seniordomov.cz

Požadujeme:
- VŠ ekonomického směru
- praxe v příspěvkové organizaci (neplátce DPH) výhodou
- čistý výpis RT
- pečlivost, důslednost.
Náplň práce:
- vedení podřízených (pokladní, finanční referentka, externí finanční účetní a externí mzdová účetní);
- dohled nad účetnictvím a finančními toky;
- zpracování ekonomických analýz a ukazatelů;
- zpracování statistických hlášení, žádosti o dotace, žádosti o čerpání fondů, sestavování rozpočtu;
- vystavování odběratelských faktur, odesílání veškerých plateb, náhradní plnění;
- evidence a řešení pojistných smluv a událostí, evidence smluv;
- vedení agendy výběrových řízení (zakázky malého rozsahu, kooperace na zakázkách v režimu zákona s administrátorem);
- zpracovávání a úpravy gesčně příslušných interních směrnic a předpisů;
- hledání úspor a zefektivňování procesů, hledání nových zdrojů financí, dohled nad FKSP;
- nebytové prostory (pronájem, smlouvy, vyúčtování), spolupráce s vedoucími napříč organizací, zadávání dat do příslušných webových aplikací, operativní řešení aktuálních záležitostí.
Nabízíme:
- zařazení do 11. třídy tab. č. 1dle NV č. 341/2017 Sb., příplatek za vedení 8000 Kč, osobní ohodnocení ihned po zapracování, systém pravidelných odměn;
- výhodné závodní stravování, příspěvky z FKSP.

Moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv, výhodné stravování (15,-Kč/oběd), další vzdělávání.

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Domov pro seniory Chodov
Okres Praha
Odvětví práce Finance
Pracovní pozice Vedoucí ekonomického úseku
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 19 730 Kč - 29 680 Kč
Nabídka přidána: 26. 11. 2018
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vysokoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Kontaktovat zaměstnavatele

Pro zobrazení kontaktního formuláře klikněte na vlevo na +

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Vedoucí ekonomického úseku ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Domov pro seniory Chodov ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Finance